.

Atpprocad'e hoşgeldiniz

1998 yılında belirli bir ihtiyaç nedeni ile VB programlama sistemi ile yazılan atpprocad programları, günümüze kadar kendini geliştirerek güncel arıtma teknolojilerine uygun program versiyonlarını, siz kullanıcılarımızın hizmetine sunmuştur. Ülkemizin değerli üniversitelerinde programlama dersi olarak'da okutulan Atpprocad programlarının amacı, ülkemizin güzide üniversiteleri başta olmak üzere, öğrenci, mühendis, öğretim üyesi ve müteahhit arkadaşlarımıza yardımcı olmak vede iş yüklerini güvenilir kaynaklar ile azaltmaktır.

Free HTML5 Bootstrap Template by colorlib.com
Takım

Bizim Ekibimiz

Atpprocad programları ekibi işin başından bu güne kadar, tamamen amatör duygular ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Hakkımızda

Bizim Ekip Neler Söylüyor

user
Hasan Görkey

1998 yılında arıtma tesisi teklifi verdiğim bir salça fabrikasının son toplantısında, Bana "350 m3/saat olan kapasitemizi biz 250 m3/saat'e indirebiliriz, Bize teklifinizi hemen buna göre revizyon edermisiniz?" diye sorduklarında, işte o zaman böyle bir programın olması gerektiğini anlamıştım.

user
Müge Görkey

Atpprocad programları ile mühendisleri, öğretim üyeleri ve müteahhitleri memnun etmeye devam ediyoruz.

user
Tarık Ünlü

Atpprocad firmasında çalışmaktan çok memnunum, hem mesleğimi yapıyorum hemde meslektaşlarımın memnun olmasını sağlıyorum.

Bültenler için Kayıt ol

Doğrudan gelen kutunuza gönderilen en son haberleri, etkinlikleri ve özel teklifleri almak için e-posta adresinizi girin.