.

ATPPROCAD LİSANSLI PROGRAMLAR

Su ve atıksu arıtma tesisi tasarım ve maliyet programı olan, ATPPROCAD tam sürüm programlarını bu bölümden indirebilirsiniz. ATPPROCAD programları lisans sayısına göre 1 Lisans PLUS, 5 Lisans SILVER, 10 Lisans GOLD olmak üzere 3 tip'de satılmaktadır. Ayrıca her programın kendi içinde 3 versiyonu bulunmaktadır, PROCAD, PRO, VR1998 Bunlardaki ayrım şu şekildedir; PROCAD versiyonları; 2019 yılı yazılımı ve bünyesinde Autocad otomatik çizim ve Statik-Betonarme çizim modülü bulunan programlardır. PRO versiyonları; 2019 yazılımı ancak bünyesinde Autocad çizim ve Statik - Betonarme bölümü bulunmayan programlardır. VR1998 versiyonları; adı üstünde 1998 yazılımı olan ancak Autocad'e otomatik çizim ve statik - betonarme çizim modülü bulunan programlardır. Atpprocad programları lisans süreleri 1 (bir) yıldır. Lisans uzatma bedellerini görmek için lütfen "Mesafeli Satış Sözleşmesi'ni" okuyunuz

Atpprocad Mesafeli Satış Sözleşmesi
Free HTML5 Bootstrap Template by colorlib.com
ATPPROCAD

Tam Sürüm Lisanslı Programlar

Atpprocad lisanslı program satın almak için, almak istediğiniz programın "Satın Al" bölümünü "tık"layınız, karşınıza PAYtr yüksek COMODO güvenlikli kredi kartı ödeme bölümü gelecektir. Burada tek çekim veya 12 taksit'e kadar ödeme seçenekleri ile, toplamda 8 bankaya ait kredi kartı ile ödemenizi yapınız. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra LİSANSLI program otomatik olarak bilgisayarınıza indirilecektir.Program indiren kullanıcılarımız 'mesafeli satış sözleşmesini' okuyup onayladıklarını tasdik etmiş sayılırlar. Programın lisans kodunu almak için 0 532 2682323 gsm numarasından İnş.Müh.Hasan Görkey aranarak verdiği kod ile, programınız lisanslı hale getirilecektir..

Atpprocad Programları Kurulum Dosyası
ATPPROCAD

Fiyatlar Detay Açıklamaları

user
.PROCAD vr2019

Programın 2019 yılı yazılımı olduğu vede autocad'e otomatik çizim ve Statik - Betonarme hesap modülünün olduğunu gösterir.

user
.PRO vr2019

Programın 2019 yılı yazılımı olduğu vede autocad ile statik bölümünün olmadığını gösterir.

user
.vr1998

Programın 1998 yılı yazılımı olduğunu gösterir.

user
PLUS

Program fiyatının 1 Lisans bedeli olduğunu gösterir.

user
SILVER

Program fiyatının 5 Lisans bedeli olduğunu gösterir.

user
GOLD

Program fiyatının 10 Lisans bedeli olduğunu gösterir.

user
ATP1.2

Programın atıksu arıtma tesisi tasarım ve tahmini bütçe programı olduğunu gösterir.

user
ATP2.2

Programın içmesuyu arıtma tesisi tasarım ve tahmini bütçe programı olduğunu gösterir.

user
ATP3.3

Programın denizsuyu arıtma tesisi tasarım ve tahmini bütçe programı olduğunu gösterir.

user
ATP4.4

Programın betonarme paket arıtma tesisi tasarım ve tahmini bütçe programı olduğunu gösterir.

user
100$>%50>50$

Programın satış fiyatının, 100$'dan %50 tenzilat yapılarak 50$'a düştüğünü gösterir.

Bültenler için Kayıt ol

Doğrudan gelen kutunuza gönderilen en son haberleri, etkinlikleri ve özel teklifleri almak için e-posta adresinizi girin.